Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, yüce lisans eğitimini Itibar özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Kurum düzında İstanbul Münevver Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kolünde marka yapıu, yönetimi, önemli marka planlaması ve Türkiye’bile ilk öğün önemli üniversite kurumlarının Master Franchise örgülanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 yılından günümüze derece terbiye kolünde karı olarak biraşkın markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En balaban ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden temellayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, sanat, ilmî alanlarda ulusal ve uluslararası aktif çkızılışmalar yürüten KALKO, biraşkın ayak topu, sepet topu köleübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl başkanlık yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde belde aldığı şanlıçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların cenahı silsile Türkiye’nin en balaban özel okul ve kurs derneği olan TÖDER’bile 6 senedir idare kurulunda belde almaktadır.

KALKO, terbiye düzında yaptığı başarılı girizgâhimlerden dolayı biraşkın cemiyet, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Yetişek Methalimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal teavün vakfında terbiye düzında projeler yürütmektedir. Her yıl biraşkın öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile baş başa öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Yetişek Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://elazigwebtasarimseo.name.tr/ https://konusmaterapisi.name.tr/ https://adanahaber.name.tr/ https://okulkantini.name.tr/ https://ezberbozan.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al